جستجو پیشرفته

دانلود سریال Poldark با زیرنویس چسبیده فارسی

Poldark

امتیاز 8.3 از 10 از 24,385 رای دهنده در IMDB

10 /8.3
دوبله تا قسمت 3 فصل پنجم اضافه شد

سریال Poldark با زیرنویس چسبیده فارسی


مشخصات

سریال Poldark محصول کشورانگاستان در سال 2015–2019 میلادی است.

این فیلم توانسته است امتیاز 8.3 از 10 را از 24,385 رای در سایت IMDB درژانرهای تاریخی، درام و عاشقانه بدست آورد


کارگردانی و نویسندگی


کارگردان

Poldark، سریالی به کارگردانی Debbie Horsfieldاست.

نویسندگان

نویسنده این اثر در سایت IMDB ثبت نشده است.


بازیگران و هنرپیشگان

Aidan Turner (آیدان ترنر)، Eleanor Tomlinson (ایلانور تاملینسون) و Jack Farthing (جک Farthing) ستارگانی هستند که به ترتیب در نقش های راس پولدارک، دملزا پلدارک / ... و جورج وارلگان به ایفای نقش پرداخته اند.

چکیده ماجرا

سریال Poldark، دانلود سریال Poldark. راس پولدارک تصمیم میگیرد برای اینکه به جرم قاچاق محاکمه نشود، دختر مورد علاقه اش الیزابت را ترک میکند و به ارتش ملحق شود. وقتی 3 سال بعد به خانه بر میگردد متوجه میشود که پدرش مُرده، خانه بزرگ آنها ویران شده، ثروتشان از دست رفته و معشوقه اش به نامزدی پسر عمویش در آمده است. او در راه برگشت به خانه دختری را از کتک خوردن نجات میدهد و او را به عنوان خدمتکار آشپزخانه استخدام میکند، اما همشهری‌هایش از برگشتن بچه پولدار شهرشان که قصد پس گرفتن موقعیتش اجتماعیش را دارد زیاد راضی نیستند و همین باعث ایجاد برخوردهایی بین آنها و راس میشود که عواقب ناخوشایندی را برای وی در پی دارد…


جوایز و نامزدها

برنده 6 جایزه و نامزد 27 جایزه دیگر

( مشاهده لیست کامل جوایز و نامزدها )

ممکن است با کلیک در سایت برای شما صفحه ای جداگانه باز شود که تبلیغات بوده و ربطی به سایت و محتوا ندارد، بعد از باز شدن این صفحات دکمه بازگشت را بزنید تا به سایت برگردید. همچنین تمامی نرم افزارهایی که به صورت خودکار دانلود میشوند نیز تبلیغات هستند و ربطی به ما ندارند.

تمامی فایل های دارای زیرنویس چسبیده بصورت softsub هستند؛ یعنی شما می توانید هنگام تماشای فیلم و یا سریال موردنظر, تمامی تنظیمات قابل اعمال بر روی فایل srt را بر روی زیرنویس های چسبیده نیز اعمال کنید و حتی زیرنویس را غیر فعال کنید.

فعلا پخش آنلاین دارای زیرنویس چسبیده نمی باشد, اما در آینده ای نزدیک قابلیت تماشای آنلاین فیلم و سریال با زیرنویس چسبیده نیز اضافه خواهد شد. برای تماشای آنلاین به جعبه دانلود در پایین صفحه مراجعه کنید.

attachment کلمات کلیدی

کامنت بگذارید

1
2
3